فروشگاه های بزرگ چاقو در دنیا

بزرگ-ترین-مراکز-فروش-چاقو

معرفی جامع فروشگاه های بزرگ چاقو در دنیا

در این مقاله سعی بر این است که فروشگاه های بزرگ چاقو در دنیا را بررسی کنیم . طبیعتا این فروشگاه ها همگی خارج از ایران و به فروش چاقوهای خارجی مشغول هستند در بعضی از مراکز چاقوهای زنجانی،پاکستانی و افغانی نیز به فروش می رسد که تعداد آن بسیار اندک است.

تیم دس ساز علاوه بر فعالیت در فروش چاقوی زنجانی و خارجی در این مقاله قصد معرفی تمام و کمال فروشگاههای خارجی به شما عزیزان را دارد.

 

کنایف سنترknifecenter

knifecenter

کنایف سنتر در سال 1995 تاسیس شد در سالهایی که اینترنت تازه متولد شد کم کم در دسترس عموم قرار می گرفت .

جزو بزرگترین فروشگاه های اینترنتی چاقو است که به بزرگترین مجموعه از محصولات مرتبط با چاقو و تبر و… را عرضه می کند.

این فروشگاه می گوید که سعی داشته بهترین قیمت و بهترین محصولات را عرضه کند . و شهرت اصلی خود را از فروش چاقوهای با کیفیت ولی ارزان قیمت کسب کرده است.


کنایف ورکس knifeworks

knife-works

راجر کلانچ  در سال 1998 فروشگاه KnifeWorks را تاسیس کرد سپس این فروشگاه به حدی رشد که که به بزرگترین فروشگاه فروش چاقوی تبدیل شد . ارزش کالاهای موجود در این فروشگاه بیش از دو میلیون دلار است.

با تصور اینکه در از هر محصول فقط 100 عدد در انبار داشته باشند به رقم عجیب 200 میلیون دلار می رسیم که برای یک فروشگاه تخصصی چاقو واقعا رقم بالایی است .

یکی از خدمات منحصر به فرد که کنایف ورکس در فروشگاه خود ارائه می دهد حکاکی لیزری تصویر و نام شما بروی چاقوهاست .

البته این فروشگاه با توجه به ارتباط مستقیم با تولید کنندگان ، چاقوهای سفارشی و دست ساز نیز می سازد که در فروشگاه های بی نظیر ارائه چنین خدماتی کم نظیر است.


یور کنایفeuro-knife

knife-man

یورو کنایف به تنوع شهرت دارد شما در فروشگاه یورو کنایف انواع چاقوهای آشپزخانه ،چاقوی جیبی ،چاقوی طبعیت  گردی و… را پیدا می کنید . تنوع یورو کنایف به نوع چاقوهایش خلاصه نمی شود بلکه در بندهای عرضه شده نیز تنوع زیادی دارد.

چاقو های Victorinox، AIR، Wenger، Gerber، Mikov، Kizlyar، Kizer از جمله چاقوهایی هستند که در این فروشگاه عرضه می شود .


مای گود کنایف mygoodknife

knifegoogd

فروشگاه MyGoodKife متعلق به شرکت فنلاندی Lämmin Tuuli OY که در سال 2011 تأسیس شد . همچنین مالک این فروشگاه آقای Tojiro Co.Ltdاز ژاپن است.این فروشگاه به تمام دنیا محصولات خود را ارسال می کند . تنوع در روش ارسال و همچنین قابلیت پرداخت متنوع که شامل 20 روش پرداخت است این فروشگاه را بسیار محبوب کرده است .

تنها نقطه ضعف این فروشگاه کمبود تنوع در محصولات است و این فروشگاه با شرکت های تولیدی زیادی از جمله کلمبیا و گربر همکاری نمی کند . همین ممکن است بزرگترین نقطه ضعف این مارکت باشد.


فروشگاه چاقوی buck

buck

نکنه جالب در مورد این فروشگاه اینست که علاوه بر عرضه چاقو ، خود از بزرگترین تولید کنندگان چاقو است که کارهای آن عموما حالت کلکسیونی دارد .

همانند چاقوهای گوزن دسته زنجان در چاقوهای تولیدی این شرکت نیز از شاخ گوزن در دسته چاقو برای زیبایی و ماندگاری بیشتر استفاده می شود .

این شرکت در سال 1902 تاسیس شد و در سال 1999 فروش اینترنتی خود را آغاز کرد .


فروشگاه blademansknifeshop

blademansknifeshop

این کسب و کار توسط مارک گریم، علاقه مندان و کلکسیونر قدیمی چاقو تاسیس شد و متعلق به اوست. اگر به Blade Show، The Gathering یا هر نمایشگاه صنعتی دیگر رفته باشید ، احتمالاً مارک یا حداقل همسرش را ملاقات کرده اد.

در عصر خرید اینترنتی، یافتن مکانی برای دیدن و دست زدن به بهترین چاقوهای تولیدی و سفارشی دشوار است ولی مارک مکانی را فراهم کرده تا خریدارن بصورت حضوری چاقوها را مشاهده و خریداری کنند .

اگرچه فروشگاه مارک به بزرگی قبلی ها نیست ولی یک فروشگاه ویژه و خاص با طرفداران بسیاری در دنیا است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *